Doucujeme.eu - Inzerce doučování, nabídka - poptávka

Angličtina

Chystáte se do zahraničí nebo se blíží zkoušky z angličtiny a vy se na ně necítíte? Najděte si doučování angličtiny na našem inzertním portálu, kde je právě angličtina nejčastějším předmětem.
AJ

AJ/FJ efektivně a flexibilně v každém věku a úrovni pokročilosti v centru Brna

NABÍZÍM doučování či rozšíření výuky/procvičení francouzského a/nebo anglického jazyka pro děti i dospělé všech úrovní pokročilosti. V obou jazycích se ráda zaměřím na Vámi vybrané gramatické problémy, konverzaci, výslovnost, četbu, poslechové dovednosti, případně opakování/dovysvětlení probíraného školního učiva, aj. Sama jsem francouzštinu začala studovat na SŠ jako druhý jazyk a následně pokračovala bakalářským a magisterským studiem na Pedagogické fakultě MU v Brně. Během studia jsem také 2x vyjela na Erasmus, strávila jsem tedy celkem 2 roky na VŠ přímo ve Francii (Grenoble a Montpellier). Angličtinu na VŠ vystudovanou nemám, ale ovládám ji téměř lépe než češtinu (úroveň C1). Další zkušenosti v obou jazycích jsem získala během 5 letních aupair pobytů u anglicky či francouzsky mluvících rodin ve 4 zemích - Francie, Švýcarsko, 2x VB a Itálie. Aktuálně jsem se vrátila zpět do ČR z Kataru, kde jsem poslední 2 roky působila jako letuška a létala po celém světě. Každodenní komunikace s pasažéry a kolegy, ale hlavně náročný dvouměsíční povinný training, to vše v AJ. "Papír" na jazykovou úroveň tedy sice nemám, ale tu zmiňovanou opravdu C1 ano :) Touto formou bych tedy ráda předala své vědomosti a zkušenosti tak, abyste byli schopni jazyk použít jak ve škole/práci, tak i v každodenní praxi. Doučování může probíhat osobně u Vás doma (vhodné zejména pro děti ZŠ věku) nebo online přes Skype. Úvodní online setkání je samozřejmě ZDARMA (cca 20min) - trochu se poznáme a popovídame. Máte prostor k otázkám a/nebo ke sdělení svých očekávání (na co se chcete zaměřit, kde máte mezery, atd.). Nabízím 45 i 60min výuku. Pro další info či domluvu mne prosím kontaktujte :)
cena: 280 Kč/hod

Nabízím online doučování AJ

Nabízím doučování AJ online, mám certifikát C2 (Oxford) a B2 (Cambridge). Nabízím jak vysvětlení, tak procvičování gramatiky, přípravu na maturitní i jiné zkoušky. Také vypracování maturitních témat. Není problém mít i jen konverzační hodiny. Mám zkušenosti s přípravou na všelijaké zkoušky, mám mnoho různých pomocných materiálů. Délka výuky záleží na domluvě. Stejně jako platforma, na které budou probíhat lekce v podobě hovoru nebo videohovoru. Můžeme se domluvit i na dlouhodobou spolupráci. Cena se odvíjí od přípravy materiálu, lze se ale na ceně domluvit. V případě zájmu nebo dotazu se neváhejte ozvat na e-mailovou adresu klaudiegogolova@gmail.com nebo tel. číslo +420721606242
cena: dohodou
AJ
03.01.2021 11:47 | - - | Angličtina | Olomouc - Praha-západ - Ústí nad Labem - Vsetín - Zlín

doučování z angličtiny

Nabízím doučování z angličtiny online (skype). Jsem překladatel s 21 přeloženou knihou a VŠ učitel.
cena: dohodou

Conversation in English, Vocabulary & Pronunciation with reference to IPA

I offer 45mins of conversation in English with a focus on pronunciation, vocabulary and intonation. Maybe even prepositions as it seems to be a weakness here in CZ. As you get more confident in speaking and of course, like my style of teaching, we can enter the realm of Grammar. I am a native English speaker from London but now i live in Prague. Further contact details can be exchanged later. I charge 150CZK for this time period.
cena: dohodou
AJ
18.12.2020 22:19 | - - | Angličtina | Praha

Doučování angličtiny

Dobrý den, Nabízím doučování angličtiny od ZŠ po VŠ + oprášení a vylepšení v rámci profese - konverzace, gramatika i příprava na přijímačky nebo maturitu. Na přímo doučuji v Praze, mohu dojíždět nebo může student dojíždět ke mně, záleží na preferenci. Doučuji i online
cena: 350 Kč/hod
AJ
12.12.2020 17:03 | - | Angličtina | Pelhřimov

Výuka a doučování Angličtiny

Nabízím doučování a výuku Angličtiny pro všechny věkové kategorie. Kvalifikace: Státní jazyková zkouška, mnohaletá praxe.
cena: 150 Kč/hod

Napiš jakou látku potřebuješ doučit, já se postarám o zbytek. Levně, efektivně, vše z pohodlí domova

Napiš jakou látku potřebuješ doučit, já se postarám o zbytek Levně, efektivně, vše z pohodlí domova!! JEDNA HODINA 60 MINUT/ 110KČ 1-3X TÝDNĚ Zdravím, jsem studentka průmyslové školy chemické akademiky Heyrovského, obor přírodovědné lyceum. Ráda doučím předměty, ve kterých si myslím, že jsem dobrá. Po domluvě se spojíme přes whatsapp, messenger, viber nebo cokoliv jiného. Minimálně 24 hodin před doučováním mi napíšeš, co konkrétně potřebuješ doučit a já nachystám materiály. PŘEDMĚTY, KTERÉ DOUČUJI: -angličtina ZŠ/ začátečníci/ mírně pokročilí (úroveň A1,A2) gramatika, příprava na testy, slovíčka, domácí úkoly, konverzace - český jazyk (mluvnice i literatura), příprava na přijímací zkoušky na SŠ, úkoly, vysvětlení učiva - biologie, přírodopis, přírodověda (úroveň základní školy), příprava na testy, vysvětlení učiva, procvičování, úkoly - zeměpis/ geografie (úroveň ZŠ), příprava na testy, vysvětlení učiva, procvičování, úkoly - chemie (úroveň ZŠ), příprava na testy, vysvětlení učiva, procvičování, úkoly JEDNA HODINA 60 MINUT/ 110KČ 1-3X TÝDNĚ Těším se na tebe :)
cena: 110 Kč/hod
AJ
13.11.2020 13:53 | | Angličtina - Český jazyk - Matematika | Louny

Doučování pro první stupeň v Žatci a okolí

Nabízím doučování matematiky pro první a druhý stupeň ZŠ nebo také angličtiny a češtiny pro první stupeň ZŠ. Studuji SŠ a doučování beru jako přivýdělek. Ráda pracuji s dětmi a doučování mě baví.
cena: 100 Kč/hod
AJ
12.11.2020 15:09 | | Angličtina | Praha

online doučování angličtiny pro studenty ZŠ

Jsem studentka pražského gymnázia s rozšířenou jazykovou výukou. Angličtina a cizí jazyky obecně jsou pro mě koníčkem. Ráda předám své znalosti s trpělivostí a pochopením. V současné době preferuji doučování online.
cena: 200 Kč/hod
AJ
09.11.2020 18:40 | | Angličtina - Český jazyk - Dějepis | Praha-západ

nabízím pomoc s distanční výuku

Dobrý den, Jsem studentka právní SŠ s maturitou. Doučovala jsem již v minulosti a jsem schopna nabídnout Vašemu dítěti zábavnou formu doučování češtiny a matiky. Ráda pomohu s distanční výukou. Vyučuji skrz vlastní prezentace, kahoot nebo bookwidgets. Matematika, čeština, dějepis preferuji.
cena: 125 Kč/hod
Zobrazena stránka 1 / 45 | « nejnovější ‹ novější | starší › nejstarší »