Doucujeme.eu - Inzerce doučování, nabídka - poptávka

Matematika

Máte problém s počty nebo spíše s mnohdy až nesmyslně složitými rovnicemi a potřebujete nutně doučování matematiky? Pak se mrkněte k nám do databáze nabídek, kde si určitě vyberete Vašeho zachránce.
MA
05.04.2021 15:43 | - - | Matematika | Praha

DOUČOVÁNÍ MATEMATIKY

Velmi zkušená středoškolská profesorka MATEMATIKY s dlouholetou praxí připraví kvalitně na didaktické testy Cermat k přijímací zkoušce na SŠ nebo na státní maturitu. Také přijímací zkoušky na VŠE, ČZU, ČVUT...+ zkoušky z matematiky v průběhu VŠ. Kontakt: matematika.doucovani@gmail.com, tel. 605014308.
cena: dohodou
FY
04.04.2021 16:05 | | Fyzika - Chemie - Matematika | Plzeň-město - Plzeň-sever

Levné online doučování ZŠ

Vyučuju pře všechny online platformy. S doučováním mám mnoho zkušeností, a tak je chci nabídnout i zde. Doučuji hlavně fyziku, matematiku a chemii, při předešlé domluvě jsem ale schopna naučit skoro všechny základoškolské předměty. Doučuji přes Skype i jiné onliáky se SPU i bez nich. Sama SPU trpím, ale překonala jsem je, a teď díky vlastním zkušenostem je mohu pomoct překonat i ostatním :). Jsem milá a chápavá. Nezlobím se, když žák neodpoví hned a že se stydí. Snažím se, aby žák učivo pochopil a ne, aby se ho pouze naučil nazpaměť. První lekce (60 min) je vždy zdarma (při delší spolupráci), abychom se studenty zjistili, zda si padneme do oka. Jinak si účtuji 120,-/lekce (60 min) Při lekcích také využívám jako pomůcku grafický tablet, což výuku podstatně zrychluje a díky tomu stihneme více věcí, než při výuce bez grafického tabletu :). Pokud máte zájem o doučování, kontaktujte mě, prosím, na e-mailovou adresu katkahauer@seznam.cz
cena: 120 Kč/hod
MA
31.03.2021 07:38 | | Matematika - Němčina | Nový Jičín

Matematika a německý jazyk online

Ahoj, jsem studentka víceletého gymnázia, matematika a německý jazyk patří k mým oblíbemým předmětům. Několikrát jsem se úspěšně zúčastnila soutěží a olympiád, v případě zájmu se ozvi, budu se těšit.
cena: dohodou
BI

Doučování chemie, biologie, matematika

Ahoj! Jsem Helča a studuju učitelství chemie-biologie na přírodovědecké fakultě. Doučuji chemii (zš,sš), biologii(zš,sš) a matematiku(zš, některé témata sš). Pokud máš zájem o doučování neváhej mi napsat :)
cena: dohodou
AJ

Doučování českého a anglického jazyka pro 1. stupeň základní školy :)

Dobrý den, jsem studentka 3. ročníku střední zdravotnické školy. V této době nemám možnost brigády a tak bych se ráda nabídla. Věřím, že tato doba je náročná pro všechny a určitě dětem i Vám se bude hodit menší výpomoc. :) Beru jakékoliv děti na prvním stupni základní školy, s cizinci nemám žádný problém. Mohu pomoct s úkoly do školy, s látkou, která dělá problémy atd. S dětmi nemám žádný problém, dělala jsem vedoucí na dětských táborech a věřím, že vaše děti budou spokojené. Ústí nad Labem nebo online. Cena dle domluvy! možnost kontaktovat mě na tel. 725981250
cena: dohodou

Doučování hrou

Ráda doučím učivo matematiky a českého jazyka I. stupeň ZŠ. Mám pedagogické vzdělání a pracuji na základní škole jako asistent pedagoga. Nabízím doučování online.
cena: dohodou

Nabízím doučování

Dobrý den. Nabízím doučování předmětů chemie a matematika pro ZŠ, chemie a biologie pro SŠ. Případně nabízím pomoc s přípravou na přijímací zkoušky z biologie a chemie. Jsem studentkou VŠ chemicko-technologické. Na čase i ceně se určitě domluvíme :-)
cena: dohodou
AJ
11.03.2021 12:33 | | Angličtina - Český jazyk - Matematika | Příbram

Doučování pro žáky zš a nižšího gymnázia

Jsem studenkou 3. ročníku gymnázia a ráda bych pomohla žákům, kteří mají kvůli distanční výuce problém s pochopením látky. Myslím si, že mám dobrý vztah s dětmi, takže zvládnu doučovat i mladší žáky na 1. stupni ZŠ. -Učím Aj, M, Čj. -Možno přes Skype -Osobní výuky Příbram, Dobříš a okolí, případně možnost docházení ke mně domu- Dobříš.
cena: dohodou
MA
10.03.2021 18:39 | - | Matematika - ZSV | Praha

Scio OSP a ZSV

Doučování probíhá osobně na Praze 3 nebo prostřednictvím Skypu Nabízím individuálně koncipované doučování na přijímací zkoušky na VŠ od společnosti Scio. Jsem studentem čtvrtého ročníku právnické fakulty UK za poslední 4 roky jsem připravil na testy již desítky studentů. Díky individuálnímu přístupu, vlastním materiálům i knowhow Vás dokážu na testy připravit z jakékoliv startovní pozice. Studenti, kteří se přihlásí hned po neúspěšném pokusu, tak, aby bylo na doučování dostatek času se z mé zkušenosti často výrazně zlepší již na příštím termínu. Doučování probíhá na Praze 3 nedaleko od stanice metra Jiřího z Poděbrad. Kromě zmíněného nabízím také doučování na scio testy ZSV a doučování práva pro studenty neprávnických VŠ, kde se právo vyučuje. V případě dalších otázek se na mne neváhejte obrátit.
cena: 400 Kč/hod
CJ
01.03.2021 11:15 | | Český jazyk - Matematika | Pardubice

Doučování online.

Dobrý den, nabízím doučování českého jazyka a matematika pro základní školu přes internet.
cena: 150 Kč/hod
Zobrazena stránka 1 / 34 | « nejnovější ‹ novější | starší › nejstarší »