Doucujeme.eu - Inzerce doučování, nabídka - poptávka

AJ
26.05.2021 14:31 | - | Angličtina | Břeclav - Hodonín

Výuka AJ/ doučování AJ

Nabízím výuku AJ / doučování AJ pro dospělé i děti v průběhu školního roku i o prázdninách. Jsem učitelka / lektorka AJ s mnohaletou praxí. Pro další info mě, prosím, kontaktujte.
cena: 250 Kč/hod
MA
22.07.2020 09:29 | | Matematika | Hodonín

doučování matematiky ZŠ

Dobrý den, nabízím doučování matematiky pro základní školu, ale i střední školu. Je mi 23 let a jsem studentem UTB, nyní nastupuji do 3. ročníku bakalářského studia. Mám vystudovanou průmyslovou školu(obor technické lyceum), kde jsem z matematiky maturoval, jak ústně, tak i písemně (státně). Matematiku jsem měl na střední všechny 4 roky. Matematika u nás na průmyslovce patří mezi ty těžší, proto jsem z vědomostí relativně lehce proklouzl bez většího učení matematikou i na vysoké škole. Již minulé léto jsem doučoval nějaké studenty na opravné zkoušky, všichni udělali opravné pokusy na které jsem je doučoval. Poté jsem doučoval i přes školní rok, to ale teď nejspíš nebudu moci, protože se budu muset věnovat svému studiu, čeká mě poslední ročník Bc. Cena je 200Kč/hodina, pokud budete dojíždět k nám na doučování, při mém dojíždění si účtuji cca 50 Kč na cestu. První hodinu dávám seznamovací, kde si určíme se studentem, co je potřeba a řekneme si, jak to bude probíhat. Za první hodinu je cena snížena.
cena: 200 Kč/hod

Doučování

Nabízím doučování Anglického a Českého jazyka. V případě zájmu mohu vypomoct i ze ZSV a dějepisem. Ostrožská Nová Ves, Veselí nad Moravou, Hluk a okolí.
cena: 200 Kč/hod

Doučování nejen během školního roku

Nabízím doučování pro děti základních škol (popřípadě i SŠ), které potřebují dohnat nějakou látku či předmět nejen během školního roku, ale třeba i o prázdninách, aby si v následujícím roce vedli lépe. Mám dokončené osmileté studium na gymnáziu, nyní budu nastupovat na VŠ. Budu se snažit žákům učivo přehledně vysvětlit, aby si jej snáze zapamatovali. Neváhejte mě kontaktovat, na podrobnostech se spolu jistě domluvíme. Monika
cena: dohodou
NJ

Skypová výuka němčiny

Chceš se zdokonalit v německém jazyce? Nikdy jsi němčinu neměl a nyní jsi odhodlaný začít studovat? Není nic jednoduššího! Uč se němčinu online! Stačí mít přístup k internetu a Skypovat můžeš začít! Proto neváhej a začni s výukou ještě dnes! V případě zájmu volej na tel: 773 249 713 nebo napiš zprávu.
cena: 240 Kč/hod
AJ

Skypová výuka angličtiny

Chceš se naučit angličtinu, ale nemáš čas dojíždět na výuku? Dělá Ti problém gramatika nebo slovíčka? Potřebuješ se v angličtině zdokonalit? Věděl jsi, že studovat můžeš odkudkoliv? Stačí mít jen přístup k internetu a Skypovat můžeš začít! Proto neváhej a začni s výukou ještě dnes! V případě zájmu volej na tel: 773 249 713 nebo napiš zprávu.
cena: 240 Kč/hod
MA
07.12.2017 23:36 | - - | Matematika | Blansko - Brno-město - Brno-venkov - Břeclav - Hodonín

Profesionální Doučování Matematiky

Nabízím doučování matematiky pro všechny, kteří upřednostňují kvalitu, profesionalitu a výsledky před cenou.
cena: dohodou

Nabízím doučování

Nabízím spolehlivé doučování anglického, českého a německého jazyka a matematiky pro ZŠ a SŠ. Případní zájemci mě mohou kontaktovat na emailu marketa.flajzikova@seznam.cz. Možnost doučit studenty základní, střední nebo popř. vysoké školy. Cena dohodou. Jsem studenta VŠ. Doučuji kdekoliv a dojíždění pro mě není problém.
cena: dohodou
FY
13.09.2012 21:03 | - | Fyzika - Chemie | Hodonín

Doučování chemie a fyziky pro ZŠ a SŠ

Jsem učitel základní školy a nabízím doučování chemie a fyziky pro studenty základních a středních škol.
cena: 150 Kč/hod
Zobrazena stránka 1 / 1 | « nejnovější ‹ novější | starší › nejstarší »