Doucujeme.eu - Inzerce doučování, nabídka - poptávka

AJ

Doučování AJ, NJ, ČJ a matematiky

Nabízím doučování převážně pro žáky SŠ a nižší ročníky střední školy či učebního oboru, případně dospělé zájemce o jazykového vzdělávání, zásadně formou individuálních hodin s přizpůsobením konkrétním potřebám každého studenta.
cena: dohodou
CJ

Doučování HK

Jsem studentkou gymnázia a nabízím doučování všech základoškolských předmětů a středoškolských předmětů (pouze na úrovni 1., 2. ročník). Děti snad ocení moji vstřícnost, ochotu a trpělivost.
cena: 120 Kč/hod
AJ
15.05.2019 14:52 | - | Angličtina | Hradec Králové

Doučování a konverzace AJ

Nabízím doučování a konverzaci v anglickém jazyce. Pracuji jak s učebnicemi, tak s vlastními materiály kam patří zjednodušené knihy v angličtině, hry a také internetové zdroje. Je možné domluvit i hodinu ve skupině. Mám zkušenosti jak s americkou (rok na střední škole v USA), tak s britskou (2 měsíce v Anglii). Zároveň mám dobré zkušenosti s gramatikou (CAE, 4.ročník pedagogické fakulty obor angličtina).
cena: 250 Kč/hod

Výuka angličtiny s důrazem na konverzaci on-line

Výuka angličtiny příjemnou formou, s důrazem na praktické využití AJ v životě a s individuálním přístupem. Jsem zkušená (praxe 7 let) a trpělivá lektorka z Olomouce, držitelka certifikátu FCE a také jsem pobývala 1,5 roku ve Velké Británii. Angličtina je moje vášeň a mám svůj specifický a efektivní styl výuky. Mám dobré výsledky - viz. zpětná vazba od studentů na mých stránkách na fcb. Poskytuji i materiály. Výuka je možná i on-line přes Skype (či přes telefon - konverzace). Cena 265 Kč/45 min.(285 Kč/60 min.).
cena: 265 Kč/hod
AJ
08.03.2019 22:23 | - | Angličtina | Brno-město - Hradec Králové

Doučování angličtiny v Hradci Králové a Brně

Nabízím doučování angličtiny v Hradci Králové a v Brně pro žáky základních škol nebo první ročníky středních škol(A1-B1). Jsem studentem anglického jazyka v Brně. Brno: úterý-čtvrtek Hradec Králové: pátek-pondělí
cena: 150 Kč/hod

ŠPANĚLŠTINA PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ

Potřebujete se naučit nebo zdokonalit španělský jazyk kvůli práci či škole? Chcete cestovat po španělsky mluvících zemích a rozumět? Nebo jen chcete umět jiný jazyk než angličtinu, kterou už mluví všichni? Naučte se španělsky z pohodlí domova. Nabízím výuku přes Skype na míru vašim potřebám. Cena za 60 minut je 200 Kč. Těším se na Vás!
cena: 200 Kč/hod

Výpočet příkladů z matematiky

Nabízím pomoc s příklady z matematiky. Pošlete mi vaše příklady (nascenované, vyfocené) na můj email matematickapomoc@seznam.cz. Já je vyřeším a včetně podrobného postupu řešení zašlu zpět na váš email. Platba až po provedené práci. Cena dohodou.
cena: dohodou

Korektury prací v ČJ a překlady z AJ do ČJ

Jsem studentka Právnické fakulty a Pedagogické fakulty (ČJ a AJ) Univerzity Palackého v Olomouci a nabízím opravu gramatiky a stylistiky bakalářek, diplomek, seminárek, slohů, korektury knih, atd. v českém jazyce a překlady z anglického jazyka do českého. S touto prací mám bohaté zkušenosti. Nebojte se ozvat. :)
cena: 150 Kč/hod
RJ
03.01.2013 02:00 | - - | Ruština | Hradec Králové - Praha

RUŠTINA

Nabízím doučování ruštiny pro začátečníky i středně pokročilé . Jsem rodilá mluvčí, praxi se soukromou výukou mám. Ráda Vám pomůžu se základy gramatiky, s konverzací a psaním. Lze se domluvit i na výuce přes skype.
cena: 150 Kč/hod

ONLINE TESTOVÁNÍ NA PŘÍPRAVU NA MEDICÍNU

Dobrý den, nabízím online testování na přijímací zkoušky na medicínu či jiné přírodovědné obory. Jedná se o testy z fyziky, chemie a biologie. Otázky jsou rozděleny po maturitních tématech a databáze jsou složeny asi z 50 % modelových otázek(1.LF, 2.LF, MUNI, 2000 otázek z biologie, 630 otázek ze somatologie, …) a z 50 % vlastních otázek. Otázky jsou jednoduché i těžké a zaměřují se i na rozšiřující učivo (např. latinská terminologie v biologii) Vše probíhá přes stránky www.quizlet.com. Je třeba se zaregistrovat a po zaregistrování mi přes mail sdělit přezdívku, abych Vás mohl pozvat do skupiny. Nejprve budete zařazeni do skupiny DEMO (složené pouze ze 3 test), teprve po přijetí stanovené částky budete zařazeni do skupiny s přístupem ke všem testovým otázkám. Výhodou je, že si jednotlivé testy můžete kombinovat a tím si sami vytvářet testy nanečisto. Jelikož jsou některé otázky tvořeny z knih, které nejsou součástí studia na středních školách, je možnost poskytnout i materiály, ze kterých jsou otázky kladeny – nejde přesně o knihy, ale o velmi rozšiřující maturitní otázky mnou vypracované – nestažené. Cena za přístup ke všem otázkám – chemie, biologie a fyzika je 250 Kč. Zasíláno přes účet. Výhody a nevýhody proti knižnímu vydání modelových otázek a přípravným kurzům 1. Vše probíhá v pohodlí domova a není nutné ztrácet čas dojížděním 2. Cena (kurzy stojí až 6000) 3. Větší množství testových otázek než v modelových otázkách na jednom místě + modelové otázky(1.LF, 2.LF, MUNI …) Příklad: MUNI – 7 otázek na enzymy; QUIZLET – 100 otázek na enzymy MUNI – 50 otázek na aminokyseliny; QUIZLET – 50 otázek na AK LF2 – 113 otázek na buňku; QUIZLET – 237 otázek 4. Možnost zkoušet se kdekoliv – existují i aplikace do smartphonů Více informací na e-mailu: medicina-online@seznam.cz
cena: 250 Kč/hod
Zobrazena stránka 1 / 5 | « nejnovější ‹ novější | starší › nejstarší »