Doucujeme.eu - Inzerce doučování, nabídka - poptávka

Výuka/doučování španělštiny, francouzštiny a latiny

Kromě výuky španělštiny a francouzštiny, nabízím doučování nebo výuku latiny, mohu ji zkombinovat i s jinými jazyky. Pokud máte zájem, ozvěte se :-)
cena: dohodou
CJ
28.08.2020 14:21 | | Český jazyk | Jihlava

Doučování ČJ

Dobrý den, nabízím doučování českého jazyka pro žáky základních škol. V případě zájmu i přípravu na přijímací zkoušky. Pro bližší informace mě, prosím, kontaktujte.
cena: 250 Kč/hod
AJ
MA
03.07.2018 17:19 | - - | Matematika | Jihlava - Pelhřimov - Tábor

Doučím matematiku

Přednáším na vysoké škole a nabízím doučování matematiky pro ZŠ, SŠ i VŠ.
cena: dohodou

Letní doučování k podzimní maturitě

Jsem studentkou pedagogické fakulty (obor Český jazyk se zaměřením na vzdělávání) a mám s doučováním bohaté zkušenosti (přijímací zkoušky, maturity, klasické doučování). V období od června do července nabízím doučování v úterý a neděli (Brno) nebo v pondělí, středu a čtvrtek (Jihlava a okolí), a to po celý den. Nyní nabízím výhodnou jednotnou cenu 200 Kč za lekci (60 min). Do okolí Jihlavy lze i dojíždět, min. však na 2 vyučovací hodiny + za uhrazení jízdného.
cena: 200 Kč/hod

Letní doučování (M, ČJ)

Jsem studentkou pedagogické fakulty (obor Český jazyk se zaměřením na vzdělávání) a mám s doučováním bohaté zkušenosti (přijímací zkoušky, maturity, klasické doučování). V období od června do července nabízím doučování v úterý a neděli (Brno) nebo v pondělí, středu a čtvrtek (Jihlava a okolí), a to po celý den. V rámci reparátů na základní škole lze (po domluvě) doučit i matematiku. Nyní nabízím výhodnou jednotnou cenu 200 Kč za lekci (60 min). Do okolí Jihlavy lze i dojíždět, min. však na 2 vyučovací hodiny + za uhrazení jízdného.
cena: 200 Kč/hod

Angličtina, francouzština, němčina, ruština přes Skype

Nabízím profesionální výuku FJ, AJ, NJ a RJ pro dospělé. NJ přes Skype pro časově zaneprázdněné klienty. Nemusíte nikam dojíždět, ušetříte tím čas i peníze. Mám s tím dlouholeté dobré zkušenosti. Mám pedagogické a lingvistické vzdělání a více než 10 let zkušeností. Svoje jazykové znalostí neustále rozšiřuji zejména kontaktem s živým jazykem a rodilými mluvčími. Hodiny sestavuji studentovi na míru na základě mých několikaletých zkušeností s výukou individuální a duální (dva studenti), obecný a odborný jazyk. Hodiny probíhají tak, aby se student cítil pohodlně a měl radost ze svých pokroků. Připravím Vás na mezinárodní zkoušku, maturitu, zahraniční cestu nebo dovolenou. Připravila jsem už hodně studentů na úspěšné složení zkoušek (viz. Reference na mém webu VyukaPreklady.cz). Nabízím výuku po Skype, která se ukázala být velmi oblíbenou. Vice na webových stránkách VyukaPreklady.cz Těším se na setkání s Vámi!
cena: dohodou
EK

Statistické spracování dat

Analyzujem dáta pre študentov, výskumníkov a firmy. Prieskumy, dotazníky, testy hypotéz, prediktívna štatistika, navrhnem modely, poradím s použitím metód, analýzou a interpretáciou.
cena: dohodou

Zkušená lektorka anglického, španělského a francouzského jazyka

Nabízím doučování anglického a španělského jazyka od začátečníků až po středně pokročilé a francouzského jazyka pro začátečníky. Mám dlouholeté zkušenosti s doučováním cizích jazyků v jazykových školách a firmách. Vlastním mezinárodní Cambridge certifikát a mám spoustu zkušeností v oboru ze zahraničí, včetně Velké Británie, Španělska a Francie. Možnost dojíždění do domu. V případě zájmu mě kontaktujte na lucie2005@seznam.cz
cena: 225 Kč/hod
AJ

Doučování předmětů 1. stupně ZŠ

Dobrý den, studentka 4. ročníku PdF MU oboru Učitelství pro 1. stupeň ZŠ nabízí doučování všech předmětů 1. stupně, popřípadě i druhého. Dále výuku hry na klavír a flétnu.
cena: dohodou
Zobrazena stránka 1 / 2 | « nejnovější ‹ novější | starší › nejstarší »