Doucujeme.eu - Inzerce doučování, nabídka - poptávka

Španělština, Angličtina - Zlín i kdekoliv jinde přes SKYPE

Po 12 letech pobytu na Mallorce, umím velmi dobře španělsky, dávám lekce Španělštiny i konverzaci. Jsem teď ve Zlíně. Kontaktujte mě na telf. 605802419 nebo na email, blanka.s@email.cz. Lekce jsou možné i přes SKYPE. Dávám i lekce Angličtiny pro začátečníky a mírně pokročilé.
cena: 450 Kč/hod

ŠPANĚLŠTINA, Angličtina - Zlín i kdekoliv jinde přes SKYPE

Po 12 letech pobytu na Mallorce, umím velmi dobře španělsky, dávám lekce Španělštiny i konverzaci. Jsem teď ve Zlíně. Kontaktujte mě na telf. 605802419 nebo na email, blanka.s@email.cz. Lekce jsou možné i přes SKYPE. Dávám i lekce Angličtiny pro začátečníky a mírně pokročilé.
cena: 300 Kč/hod
NJ

Skypová výuka němčiny

Chceš se zdokonalit v německém jazyce? Nikdy jsi němčinu neměl a nyní jsi odhodlaný začít studovat? Není nic jednoduššího! Uč se němčinu online! Stačí mít přístup k internetu a Skypovat můžeš začít! Proto neváhej a začni s výukou ještě dnes! V případě zájmu volej na tel: 773 249 713 nebo napiš zprávu.
cena: 240 Kč/hod
AJ

Skypová výuka angličtiny

Chceš se naučit angličtinu, ale nemáš čas dojíždět na výuku? Dělá Ti problém gramatika nebo slovíčka? Potřebuješ se v angličtině zdokonalit? Věděl jsi, že studovat můžeš odkudkoliv? Stačí mít jen přístup k internetu a Skypovat můžeš začít! Proto neváhej a začni s výukou ještě dnes! V případě zájmu volej na tel: 773 249 713 nebo napiš zprávu.
cena: 240 Kč/hod

Skype výuka ruštiny: první lekce zdarma

Nabízím individuální výuku ruského jazyka přes skype. Jsem rodilá mluvčí s vysokoškolským pedagogickým vzděláním. Mám vlastní výukový program a dlouholeté zkušenosti s výukou. Možnost výuky ruštiny na všech úrovních, od začátečníků až po profesionály.
cena: 250 Kč/hod
AJ
02.10.2012 12:49 | - - | Angličtina | Kroměříž - Přerov - Vsetín

Kvalitní výuka anglického jazyka

Nabízím soukromou výuku anglického jazyka, ať už jde o gramatiku, lekce reálií či konverzační dovednosti. Vysoká míra přizpůsobení se klientovi a jeho potřebám. Příjemná atmosféra, úroveň dle znalostí a požadavků klienta (dítě, student, dospělý, možno i páry/dvojce).
cena: dohodou
UC
24.09.2012 10:20 | - | Učetnictví | Kroměříž - Zlín

Účetnictví

Dobrý den, jmenuji se Hanka a doučování účetnictví se věnuji již téměř 10 let. Doučuji jak od úplných základů až po účetní závěrku (plynulé a kontinuální doučování), tak i nárazově vybrané problematické oblasti. Připravuji studenty na maturity, reparáty, pomáhám s vypracováním seminárních prací... Pokud Vy nebo Vaše dítě potřebujete s účetnictvím pomoci, kontaktujte mě prosím prostřednictvím emailu. Osobně doučuji pro oblast Kroměříže a Zlína.
cena: 200 Kč/hod
CJ

Doučování žáků ZŠ

Dobrý den, jsem studentka na gymnáziu. Nabízím doučování žáků základních škol na opravné zkoušky popřípadě v průběhu celého roku. S doučováním mám již bohaté zkušenosti. Doučím všechny předměty. Doučování by probíhalo u mne doma nebo u vás. Jestli máte zájem tak se mi ozvěte buď na mobil nebo na email. Jistě se dohodneme.
cena: dohodou

Doučování mat, fyz, čj, aj, nj

Doučím matematiku, fyziku, česky, anglický a německý jazyk.
cena: dohodou
BI

doučování žáků ZŠ

Dobrý den nabízím kvalitní doučování žáků základních škol především v okolí Holešova
cena: dohodou
Zobrazena stránka 1 / 2 | « nejnovější ‹ novější | starší › nejstarší »