Doucujeme.eu - Inzerce doučování, nabídka - poptávka

AJ
13.09.2021 23:32 | - - | Angličtina | Česká Lípa - Liberec

individuální výuka a doučování angličtiny Stráž pod Ralskem

Nabízím individuální výuku a doučování angličtiny (případně 2-3členné skupinky). V místě bydliště lektora nebo v kombinaci s online výukou, dojezd k žákovi v odpoledních/večerních hodinách do 10 km (příplatek za dopravu 50Kč). Materiály pro výuku k dispozici. Délka a čas výuky dle potřeb žáka. Pro všechny věkové kategorie a všechny úrovně znalostí jazyka. Pracovní dny 15:30 - 18:30, sobota 8-11:00, neděle 15-18:00.
cena: dohodou

SERIÓZNÍ A SPOLEHLIVÁ NABÍDKA PŮJČKY

Dobrý den, paní / pan Nabízím svou kreditní nabídku, která je velmi rychlá a snadná. Moje aukce začíná mezi 30 000 a 80 000 000 Kč a moje úroková sazba je 3%. Splacení půjčky začíná mezi 3 a 300 měsíci. Před převodem prostředků na váš účet vyžaduje můj bankovní manažer podepsaný smluvní dokument. Takže, pro všechny vaše naléhavé potřeby půjčky, kontaktujte mě: Podlouckyrichardrichard@seznam.cz
cena: 2147483647 Kč/hod
AJ
30.01.2021 11:15 | - - | Angličtina | Česká Lípa - Liberec

Výuka a doučování anglického jazyka pro všechny úrovně

Nabízím výuku a doučování pro všechny jazykové úrovně a věkové kategorie. Individuálně nebo v malých skupinkách. U lektora ve Stráži pod Ralskem a okolí (dojezd do 10 km, + 50Kč). Čas a délka výuky - dle možností a požadavků žáka.
cena: dohodou
AJ

Nabízím doučování AJ, ČJ a všeobecné přípravy úrovně ZŠ

Nabízím doučování Angličtiny a Češtiny, popř obecné přípravy. Doučuji cca 8 let, mám certifikát AJ úrovně B2. Doučovat můžu u Vás nebo online. :)
cena: 250 Kč/hod

Doučím/naučím MA-AJ-ČJ

Doučím/naučím MA-AJ-ČJ během roku, v létě pak například na opravné zkoušky. Cena dohodou. Liberec, Jablonec.
cena: dohodou
AJ

Online výuka angličtiny přes Skype

Ahoj! Nabízím online výuku AJ. Studiu angličtiny se věnuji několik let, mám certifikát na úrovni C1. Mám zkušenosti s výukou AJ, studovala jsem v AJ a žiji v zahraničí, proto používám angličtinu každodenně. Stačí napsat a domluvit se, pokud chcete gramatiku, konverzaci nebo přípravu na nějakou zkoušku.
cena: dohodou
FJ
14.04.2020 21:25 | - - | Francouzština | Brno-město - Liberec - Olomouc - Praha - Zlín

Francouzština přes Skype

Nabízím individuální výuku francouzštiny z pohodlí vašeho domova. Výuce se věnují od roku 2008, ukáži vám, že francouzština není vůbec těžká, když vám se začátky někdo pomůže. Není to jazyk pro samouky. Uvidíte, že i učení může být zábava. Cena 300 Kč za 45 min, 400 Kč za 60 min
cena: dohodou
AJ

Nabízím doučování NJ, AJ, ČJ

Zdravím všechny své budoucí studenty, doučuji především némecký, anglický a český jazyk. Doučuji již přes 10 let a většinou s kladnými výsledky. Výuku se snažím dělat zábavně, ale zároveň předat co nejvíce informací. Dávám důraz nejenom na gramatickou část, ale také na psaní, čtení, poslech a mluvení. Budu se těšit na naše společné hodiny.
cena: 250 Kč/hod

Doučím/naučím MA-AJ-ČJ

Nabízím doučování matematiky, angličtiny a češtiny například na přijímací zkoušky, reparáty či v průběhu roku. Cena dohodou. Lokalita: Liberec, Jablonec.
cena: dohodou
FY
05.02.2019 19:07 | | Fyzika - Chemie - Matematika | Liberec

Doučování Chemie, Fyziky nebo Matematiky

Dobrý den, mám chemii, matematiku a fyziku na dobré úrovni. Jsem student 1. ročníku střední chemické školy. Doučoval bych v okresu Liberec, ve Frýdlantském výběžku. Cena je orientační, můžeme se dohodnout...
cena: 250 Kč/hod
Zobrazena stránka 1 / 3 | « nejnovější ‹ novější | starší › nejstarší »