Doucujeme.eu - Inzerce doučování, nabídka - poptávka

Potřebujete finanční pomoc?

Jednoduchá a cenově dostupná nabídka půjčky. Ahoj, Potřebujete pohodlnou půjčku pro vaši spokojenost? Nabízíme půjčku ve výši 3% úrokové sazby pro místní i mezinárodní dlužníky. poskytujeme dlouhodobou půjčku od 20 tisíc do 30 milionů na dobu 1 až 30 let. Pro více informací nás kontaktujte níže: E-MAIL: marcela.krejsa01@gmail.com
cena: 2000000 Kč/hod
AJ
22.02.2018 11:32 | - | Angličtina | Nový Jičín

Nabízím výuku a doučování Italského a Anglického jazyka

Jsem rodilým mluvčím Italského jazyka a nabízím doučování či výuku . Dále nabízím také doučování Anglického jazyka především pro děti předškolního a školního věku. Mám zkušenosti z česko-anglické Mateřské školy.
cena: 300 Kč/hod
AJ

Doučování matematiky, českého jazyka a dalších předmětů, příprava na přijímací a maturitní zkoušku

2+2 Škola matematiky v Novém Jičíně nabízí doučování matematiky, fyziky, chemie, českého jazyka, angličtiny a dalších předmětů dle zájmu studentů. Přípravujeme také na přijímací a maturitní zkoušku.
cena: 150 Kč/hod
RJ

Naučím, doučím RJ Ruštinu

Rodilá mluvčí, vysokoškolský pedagog obor Současný ruský jazyk, nabízí doučování ruského jazyka, příprava na maturitní či státní jazykovou zkoušku. Výuka ruského jazyka pro začátečníky i pokročilé. Výuka v okresech NJ,FM, VS, OV, OP může probíhat osobně (5 Kč/1 km) , jinde SKYPE celá CZ. Po ukončení Kalininovy Vysoké školy Pedagogické Filologické fakulty katedry ruského jazyka, kterou jsem absolvovala s vyznamenáním jsem byla pozvána vedením katedry k pedagogické činnosti na katedře a současně k studiu vědecké aspirantury. V průběhu své pedagogické a vědecko-výzkumné praxe jsem se zabývala následující problematikou: - Morfologie současné ruštiny ( Přednášky a cvičení 3.- 4. ročník FF VŠ) - Slovotvorba historického a současného ruského jazyka - Metodika výuky ruského jazyka pro cizince - Historická gramatika ruského jazyka (cvičení 2 ročník FF VŠ ) - Současný ruský jazyk pro studenty Fakulty cizích jazyků (Přednášky a cvičení 2.–3. ročník Fakulty cizích jazyků) - Dizertační práce na téma Morfologické aspekty sloves, v návaznosti na dokonavost a nedokonavost (vědecké publikace k dané dizertační práci). - Člen komise přijímacích zkoušek ruský jazyk FF VŠ denního i dálkového studia - Překladatelská a tlumočnická činnost, práce s obchodní ruštinou v letech 2004 – dosud.
cena: 200 Kč/hod
MA
10.09.2012 12:04 | - | Matematika | Nový Jičín - Olomouc

Doučování matematiky

Jsem studentka matematiky (22) a nabízím individuální doučování pro žáky základních a středních škol (případně pro studenty nižších ročníků nematematických vysokých škol) - příprava k maturitě, ke zkoušce, k přijímacím zkouškám, k reparátu nebo jen vylepšení známek. Nabízím mladistvý a trpělivý přístup. Cena 100Kč/hodina pro jednorázové doučování, 90Kč/hodina pro pravidelné.
cena: 90 Kč/hod
Zobrazena stránka 1 / 1 | « nejnovější ‹ novější | starší › nejstarší »