Doucujeme.eu - Inzerce doučování, nabídka - poptávka

CJ
14.03.2019 23:16 | | Český jazyk | Brno-město - Olomouc - Opava - Ostrava-město - Praha

Online kurz pro přípravu k maturitě z češtiny

Online kurzy pro přípravu na státní maturitu z českého jazyka. Pravidelné e-maily každý týden. Slohová práce, didaktický test, literatura. Pravidelná zpětná vazba. Celkem 10 lekcí. Více info na webu. https://anickarubesova22.wixsite.com/czechmaturita
cena: 100 Kč/hod

Příprava na SŠ z pohodlí domova

Připravuj se na přijímačky na střední školy a gymnázia online bez nutnosti dojíždění. K dispozici máš několik testů, které si můžeš nanečisto vyzkoušet a ke každému testu najdeš i videa, ve kterých ti lektor vysvětlí každou otázku a správnou odpověď. Zadání testu, záznamový arch i videa máš k dispozici po celý rok a můžeš se k nim kdykoliv vracet a na přijímačky se tak perfektně připravit. Veškeré testy včetně videí najdeš pod odkazem níže.
cena: dohodou

Angličtina, francouzština, němčina, ruština přes Skype

Nabízím profesionální výuku FJ, AJ, NJ a RJ pro dospělé. NJ přes Skype pro časově zaneprázdněné klienty. Nemusíte nikam dojíždět, ušetříte tím čas i peníze. Mám s tím dlouholeté dobré zkušenosti. Mám pedagogické a lingvistické vzdělání a více než 10 let zkušeností. Svoje jazykové znalostí neustále rozšiřuji zejména kontaktem s živým jazykem a rodilými mluvčími. Hodiny sestavuji studentovi na míru na základě mých několikaletých zkušeností s výukou individuální a duální (dva studenti), obecný a odborný jazyk. Hodiny probíhají tak, aby se student cítil pohodlně a měl radost ze svých pokroků. Připravím Vás na mezinárodní zkoušku, maturitu, zahraniční cestu nebo dovolenou. Připravila jsem už hodně studentů na úspěšné složení zkoušek (viz. Reference na mém webu VyukaPreklady.cz). Nabízím výuku po Skype, která se ukázala být velmi oblíbenou. Vice na webových stránkách VyukaPreklady.cz Těším se na setkání s Vámi!
cena: dohodou
AJ
26.03.2017 18:49 | - | Angličtina - Biologie - Chemie | Opava

Doučování angličtiny, chemie, biologie

Nabízím doučování anglického jazyka (úroveň B2 ) a chemie, biologie na úrovni ZŠ, případně prvního ročníku SŠ. Jsem studentka druhého ročníku lyceálního typu studia a ze zmíněných oborů maturuji.
cena: 100 Kč/hod
RJ

Naučím, doučím RJ Ruštinu

Rodilá mluvčí, vysokoškolský pedagog obor Současný ruský jazyk, nabízí doučování ruského jazyka, příprava na maturitní či státní jazykovou zkoušku. Výuka ruského jazyka pro začátečníky i pokročilé. Výuka v okresech NJ,FM, VS, OV, OP může probíhat osobně (5 Kč/1 km) , jinde SKYPE celá CZ. Po ukončení Kalininovy Vysoké školy Pedagogické Filologické fakulty katedry ruského jazyka, kterou jsem absolvovala s vyznamenáním jsem byla pozvána vedením katedry k pedagogické činnosti na katedře a současně k studiu vědecké aspirantury. V průběhu své pedagogické a vědecko-výzkumné praxe jsem se zabývala následující problematikou: - Morfologie současné ruštiny ( Přednášky a cvičení 3.- 4. ročník FF VŠ) - Slovotvorba historického a současného ruského jazyka - Metodika výuky ruského jazyka pro cizince - Historická gramatika ruského jazyka (cvičení 2 ročník FF VŠ ) - Současný ruský jazyk pro studenty Fakulty cizích jazyků (Přednášky a cvičení 2.–3. ročník Fakulty cizích jazyků) - Dizertační práce na téma Morfologické aspekty sloves, v návaznosti na dokonavost a nedokonavost (vědecké publikace k dané dizertační práci). - Člen komise přijímacích zkoušek ruský jazyk FF VŠ denního i dálkového studia - Překladatelská a tlumočnická činnost, práce s obchodní ruštinou v letech 2004 – dosud.
cena: 200 Kč/hod
UC
21.10.2012 21:45 | | Učetnictví | Opava

Doučování účetnictví pro středoškoláky

Připadá Ti účetnictví složité? Slova „Má dáti“ a „Dal“ Ti nahánějí husí kůži? Pomůžu Ti to změnit. Nabízím doučování účetnictví pro středoškoláky. Pomohu Ti připravit se k maturitní zkoušce z tohoto předmětu. Úvodní seznamovací hodina zdarma. Pouze Opava – dorazím k Tobě. Cena 250 Kč/h Tel.: 734 333 229 e-mail: doucimteucto@seznam.cz
cena: 250 Kč/hod
CJ
02.10.2012 15:26 | - | Český jazyk - Matematika | Opava

Doučování matematiky a češtiny

Ahoj, studuji VŠ v Opavě a nabízím levné doučování z matematiky a češtiny na základní a středoškolské úrovni. Pokud máte zájem neváhejte mě kontaktovat ;)
cena: 100 Kč/hod
FY
05.06.2012 09:46 | - - | Fyzika - Chemie - Matematika | Opava - Ostrava-město - Přerov - Zlín

Doucovani matematiky, fyziky a chemie

Nabizim doucovani matematiky, fyziky a chemie pro ZŠ, SS, VS ( priprava na maturitu, zkousky, reparat i v prubehu roku ).
cena: dohodou
Zobrazena stránka 1 / 1 | « nejnovější ‹ novější | starší › nejstarší »