Doucujeme.eu - Inzerce doučování, nabídka - poptávka

AJ
10.04.2019 13:20 | - | Angličtina | Praha - Praha-západ

Angličtina a ukrajinština s technickým a logistickým zaměřením

Hledáme učitele angličtiny a ukrajinštiny (ať už jednu osobu, která umí oba jazyky či 2 osoby pro každý jazyk) do našeho skladu v Jenči u Prahy, který by nám pomohl s technickými a logistickými výrazy pro práci ve skladu u našich vedoucích zaměstnanců. - 2 skupiny po 4 lidech - 1x týdně středa či čtvrtek od 13 či 14 hodin (délka výuky 1,5 hodiny)
cena: dohodou

Přípravné kurzy na přijímací zkoušky na SŠ a VŠ

Jsme malá rodinná škola s kvalifikovanými lektory, nabízíme přípravné kurzy na SŠ a VŠ z matematiky, českého jazyka, angličtiny, chemie, fyziky a biologie. Výuka probíhá ve skupinkách po 4 až 6 žácích. Klademe důraz na pochopení probírané látky a zachování individuálního přístupu. Začátek výuky v září, neváhejte a přihlaste se včas – zbývají poslední volná místa. Naše učebna se nachází v blízkosti Vršovického náměstí na Praze 10 a je pohodlně dostupná MHD. Pro mimopražské nabízíme výuku přes skype. Pro více informací, prosím, volejte na 605 540 886, nebo pište na vyuka@toplearning.cz Cena dle typu kurzu,
cena: dohodou
AJ
12.01.2019 17:15 | - | Angličtina | Praha - Praha-západ - Rakovník

Doučování angličtiny

Jsem absolventka oboru Ucitelstvi anglického jazyka, mám 8 let praxi, nabízím individuální přístup ve výuce anglictiny.
cena: 250 Kč/hod
AJ
21.09.2018 12:24 | - | Angličtina | Beroun - Praha - Praha-západ

Doučování anglického jazyka

Studuji na gymnáziu v Berouně. Anglický jazyk se učím již přes 10 let. Výuka by vycházela z prostředků, které by si děti přinesly (např. ze školy učebnice). Po skončení lekce by ode mě dostaly pracovní papíry (taková "písemná práce"), abych se ujistila, že vše umí. Preferuji u sebe doma, není ale problém s dojíždění (záleží na vzdálenosti). Na času, dni a ceně bych se domluvila raději individuálně, aby to vyhovovalo oběma stranám.
cena: dohodou

Doučování na míru - Praha, Brno, Olomouc, Ostrava

Škola Populo je jediná škola v ČR, která nabízí komplexní doučování všech předmětů základních a středních škol na profesionální úrovni. Nepodceňujte přípravu a navštivte nás ještě dnes! Zavolejte nám na telefon 777 05 02 05, nebo nám napište na info@skolapopulo.cz a budete mile překvapeni. Dejte svým dětem výhodu, za kterou vám v dospělosti poděkují. Nabízíme: Vstupní test zdarma, který odhalí nedostatky z předešlých let. Individuální doučování přesně podle vašich časových možností. Průběžné doučování ZŠ (1. - 9. ročník), SŠ (1. - 4. ročník). Komplexní řešení problémů se čtením, psaním, počítáním, pravopisem. Přípravu na přijímací zkoušky na střední a vysoké školy. Přípravu k maturitní zkoušce. Jazykové kurzy i firemní výuku jazyků. Zázemí ve vybavených učebnách v centru Prahy, Olomouce, Brna a Ostravy. Občerstvení pro všechny žáky zdarma. Možnost doučování přes Skype. https://www.facebook.com/SkolaPopulo www.skolapopulo.cz
cena: dohodou

Medicína/veterina - Skype intenzivní přípravný/opakovací kurz

Nabízím intenzivní opakovací i doučovací kurz k letošním přijímačkám na LF/VFU/maturitě/.. Formou Skype, z pohodlí Vašeho domova. 100% úspěšnost klientů. Dozvíte se spoustu užitečných, i praktických, věcí, které Vám napomůžou při dalším studiu a které se běžně při studiu na SŠ nedozvíte. Důraz kladen (nejen) na oblíbené chytáky. Klienty k PZ připravuji již více než 7 let. Lekce stavím individuálně dle Vašich vstupních znalostí, s ohledem na vysněnou vybranou konkrétní fakultu, zajímavou formou, s důrazem na to, aby klient látku skutečně pochopil a aby ho bavila :- ) Dostaňte se na svou vysněnou LF/VFU také již letos a pro jakékoliv dotazy mě neváhejte kontaktovat. Budu se těšit na spolupráci s dalšími talentovanými zvídavými studenty.
cena: dohodou
AJ
23.04.2017 16:36 | - | Angličtina | Praha - Praha-západ

Doučování pro studenty ZŠ i ŠŠ

Nabízím doučování z anglického jazyka. Jsem studentka gymnázia v Praze-Modřanech, právě skládám maturitní zkoušku. Angličtině se věnuji přes 12 let, mám certifikát FCE úrovně C1. Místo i cena doučování dohodou.
cena: dohodou
EK

Statistické spracování dat

Analyzujem dáta pre študentov, výskumníkov a firmy. Prieskumy, dotazníky, testy hypotéz, prediktívna štatistika, navrhnem modely, poradím s použitím metód, analýzou a interpretáciou.
cena: dohodou
FJ
30.11.2012 19:19 | - - | Francouzština | Praha - Praha-východ - Praha-západ

Doucování i pomoc

Nevíte si rady při svém studiu francouzštiny nebo byste rádi porozuměli něčemu novému a neznámému? Nabízím pomoc nejen studentům ve formě delších překladů, porozumění kratším útvarům i orientaci v zadané práci a jejím zpracování, popřípadě doučování. Jsem studentka VŠ s absolvovanými zkouškami DALF C1 a zkušeností s doučováním.
cena: dohodou
EK

Kvalitní doučování účetnictví, ekonomiky, informatiky

Nabízím doučování z účetnictví (mám mnoho příkladů pro procvičování, souhrnné příklady pro maturitní zkoušku), ekonomiky a informatiky (Excel, Word, PowerPoint)
cena: 100 Kč/hod
Zobrazena stránka 1 / 4 | « nejnovější ‹ novější | starší › nejstarší »