Doucujeme.eu - Inzerce doučování, nabídka - poptávka

SJ

Nabízím doučování Španělského jazyka

Jsem studentkou oboru Španělský jazyk a literatura na MU v Brně (bakalářský stupeň) + mám složenou maturitní zkoušku z tohoto jazyka a ráda bych nabídla své znalosti k doučování či lekcím španělštiny. Ráda se domluvím na konkrétních představách.
cena: dohodou
EK
08.06.2019 21:15 | | Ekonomie | Praha - Zlín

Podniková ekonomika, manažerské finance

Doučím nebo pomohu s přípravou Podnikové ekonomiky a podobných předmětů (Finanční řízení, Ekonomika podniku). Konstruktivní konzultace bakalářských a diplomových prací či soukromých podnikatelských záměrů. Mám dlouhodobé zkušenosti s doučováním a podnikovou praxí. Absolvent VŠE oboru Podniková ekonomika a management a Oceňování podniku.
cena: dohodou
AJ
14.04.2019 18:39 | - - | Angličtina - Francouzština | Zlín

Individuální výuka angličtiny a francouzštiny prezenčně i online

Nabízím individuální kurzy angličtiny a francouzštiny ma úrovních A1-C1 prezenční formou pro zájemce ze Zlína a okolí a online formou pro zájemce z celé ČR. Kurzy angličtiny: obecná a obchodní angličtina, doučování školní látky, klasické kurzy, gramatické a konverzační kurzy, příprava ke státní a profilové maturitě, příprava ke zkouškám FCE a CAE. Francouzština: obecná francouzština, komunikace v každodenních situacích, doučování, gramatické a konverzační kurzy, příprava ke státní a profilové maturitě, příprava ke zkouškám DELF A1-B2 a DALF C1.
cena: 200 Kč/hod
MA
17.03.2018 12:39 | - | Matematika | Zlín

Doučování matematiky osobně nebo přes Skype

Nabízím doučování matematiky formou návštěvy u studenta nebo přes Skype
cena: 200 Kč/hod

ŠPANĚLŠTINA, Angličtina - Zlín i kdekoliv jinde přes SKYPE

Po 12 letech pobytu na Mallorce, umím velmi dobře španělsky, dávám lekce Španělštiny i konverzaci. Jsem teď ve Zlíně. Kontaktujte mě na telf. 605802419 nebo na email, blanka.s@email.cz. Lekce jsou možné i přes SKYPE. Dávám i lekce Angličtiny pro začátečníky a mírně pokročilé.
cena: 300 Kč/hod
FY

Online doučování matematiky, fyziky a statistiky

Nemůžete sehnat kvalifikovaného a zkušeného lektora ve svém okolí? Nabízíme online doučování matematiky, statistiky a fyziky prostřednictvím Skype a interaktivní tabule. Naučíme Vás matematiku kdykoliv a kdekoliv, bez narušení Vašeho soukromí nebo dojíždění. V ceně 45 minut doučování je záznam lekce, zadání a oprava příkladů k procvičení a konzultace drobných problémů kdykoliv potřebujete. Garantujeme Vám spokojenost s doučováním - v opačném případě je první lekce zdarma. Navštivte naše webové stránky www.matematika-online.cz pro podrobnější informace ještě dnes!
cena: 250 Kč/hod
NJ

Skypová výuka němčiny

Chceš se zdokonalit v německém jazyce? Nikdy jsi němčinu neměl a nyní jsi odhodlaný začít studovat? Není nic jednoduššího! Uč se němčinu online! Stačí mít přístup k internetu a Skypovat můžeš začít! Proto neváhej a začni s výukou ještě dnes! V případě zájmu volej na tel: 773 249 713 nebo napiš zprávu.
cena: 240 Kč/hod
AJ

Skypová výuka angličtiny

Chceš se naučit angličtinu, ale nemáš čas dojíždět na výuku? Dělá Ti problém gramatika nebo slovíčka? Potřebuješ se v angličtině zdokonalit? Věděl jsi, že studovat můžeš odkudkoliv? Stačí mít jen přístup k internetu a Skypovat můžeš začít! Proto neváhej a začni s výukou ještě dnes! V případě zájmu volej na tel: 773 249 713 nebo napiš zprávu.
cena: 240 Kč/hod
AJ
11.12.2017 16:48 | - | Angličtina - Němčina | Olomouc - Zlín

Nabízím doučování angličtiny / němčiny

Studuji anglický a německý jazyk na vysoké škole v Olomouci. Ráda naučím jazyk od základů nebo pomohu s problémy. Jsem ochotná se pokusit připravit i na státní maturitu nebo pomoci se slovní zásobou k určitým tématům. Cena 150-200/hod.
cena: 200 Kč/hod
AJ
06.06.2017 22:37 | - - | Angličtina - Španělština | Brno-město - Zlín

Doučování anglického a španělského jazyka

Nabizím konverzaci v anglickém a španělském jazyce i s vysvětlením gramatiky přes Skype. Z pohodlí Vašeho domova, nebo jakékoli části světa, momentálně jsem přes prázdniny i velmi flexibilní a mohu se přizpůsobit Vašim časovým možnostem. Učení se cizích jazyků je pro mne velkou vášní a ráda předávám své zkušenosti dál. Pracovala jsem dlouhodobě v USA (2 roky) jako au-pair a v Anglii (4 měsíce). Studovala jsem Španělskou filologii a momentálně bydlím střídavě v Mexiku a ČR.
cena: 200 Kč/hod
Zobrazena stránka 1 / 4 | « nejnovější ‹ novější | starší › nejstarší »