Doucujeme.eu - Inzerce doučování, nabídka - poptávka

CJ

Vážná a spolehlivá nabídka půjčky

Hypoteční úvěr? Finanční starosti? se zárukou Finanční osobní půjčka Poskytli jsme vám půjčku od 60 000 do 5 000 000 za velmi jednoduchých podmínek. Také investujeme a speciální půjčky všeho druhu Nabízíme krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé půjčky. Nevíme o vašem použití a našich Pro zajištění transakce poskytuje banka převody. Pro všechny vaše žádosti předložte návrhy týkající se sazeb a splátky plateb a já budu s vámi. Nakonec nás prosím kontaktujte, abyste získali další informace ve velkých finančních problémech jste měli dluhy a nemůžete je vyřešit nedostatkem peněz, měli jste velký počet věřitelů, kteří vás obtěžují. Naše instituce vám dnes nabízí rychlé a spolehlivé řešení v naprosté bezpečnosti. , E-mail:petrahelcova@gmail.com whatsapp +420607476514
cena: dohodou
AJ

Výuka angličtiny s důrazem na konverzaci - on-line

Výuka angličtiny příjemnou formou, s důrazem na praktické využití AJ v životě a s individuálním přístupem. Jsem zkušená (praxe 8 let) lektorka z Olomouce, držitelka certifikátu FCE a také jsem pobývala 1,5 roku ve Velké Británii. Mám svůj specifický a efektivní styl výuky. Mám dobré výsledky - viz. zpětná vazba od studentů na mých stránkách na fcb. Poskytuji i materiály. Výuka je možná on-line přes Skype (či přes telefon - konverzace). Cena 200 Kč /45 min.
cena: 200 Kč/hod
AJ

Nabízím doučování AJ, ČJ a všeobecné přípravy úrovně ZŠ

Nabízím doučování Angličtiny a Češtiny, popř obecné přípravy. Doučuji cca 8 let, mám certifikát AJ úrovně B2. Doučovat můžu u Vás nebo online. :)
cena: 250 Kč/hod

Doučím/naučím MA-AJ-ČJ

Doučím/naučím MA-AJ-ČJ během roku, v létě pak například na opravné zkoušky. Cena dohodou. Liberec, Jablonec.
cena: dohodou
AJ

Nabízím doučování NJ, AJ, ČJ

Zdravím všechny své budoucí studenty, doučuji především némecký, anglický a český jazyk. Doučuji již přes 10 let a většinou s kladnými výsledky. Výuku se snažím dělat zábavně, ale zároveň předat co nejvíce informací. Dávám důraz nejenom na gramatickou část, ale také na psaní, čtení, poslech a mluvení. Budu se těšit na naše společné hodiny.
cena: 250 Kč/hod

Doučím/naučím MA-AJ-ČJ

Nabízím doučování matematiky, angličtiny a češtiny například na přijímací zkoušky, reparáty či v průběhu roku. Cena dohodou. Lokalita: Liberec, Jablonec.
cena: dohodou
NJ
04.11.2012 12:38 | - - | Němčina | Jablonec nad Nisou - Liberec - Praha

Učitelka němčiny

Jak učím? Vždy dle potřeb klienta a vzájemné dohody. Důraz kladu na individuální přístup, aktivní komunikaci v cílovém jazyce a zpětnou vazbu od klienta. Výuku sestavuji z učebnic německého jazyka a vlastních materiálů. Zapojuji též autentické neadaptované materiály(časopisy, noviny atd…). První lekce ZDARMA. Odpadlá hodina se vždy nahrazuje.
cena: dohodou

Kvalitní doučování španělštiny přes skype

Hola. Jsem Kristi a jsem blázen do španělštiny. Velice ráda Vám pomůžu naučit se psát a mluvit správně španělsky a proto nabízím profesionální přístup příjemnou formou.Doporučuji kouknout se na mé webové stránky. Budu se těšit. :)
cena: dohodou
NJ
12.10.2012 14:43 | - | Němčina | Jablonec nad Nisou

Doučím němčinu

Nabízím doučování němčiny. Studuji obor Německý jazyk pro hospodářskou praxi na Univerzitě v Pardubicích. Absolvovala jsem v rámci programu Erasmus studijní pobyt na německé univerzitě. Momentálně pracuji na bakalářské práci v místě mého bydliště na Malé Skále. Mohu dojíždět do Turnova, Jablonce n.N. nebo do Železného Brodu.
cena: dohodou
AJ
13.09.2012 14:58 | - - | Angličtina | Jablonec nad Nisou - Semily

ANGLIČTINA TURNOV, ŽELEZNÝ BROD

ANGLIČTINA TURNOV, ŽELEZNÝ BROD - Individuální lekce angličtiny pro děti i dospělé. Výuka, doučování i konverzace. Studentům pomohu s přípravou na (novou) maturitu. Mám FCE Cambridge Certificate a Státní zkoušku všeobecnou, zkušenosti s výukou na základní i střední škole i s doučováním.
cena: dohodou
Zobrazena stránka 1 / 2 | « nejnovější ‹ novější | starší › nejstarší »