Doucujeme.eu - Inzerce doučování, nabídka - poptávka

MA
31.03.2021 07:38 | | Matematika - Němčina | Nový Jičín

Matematika a německý jazyk online

Ahoj, jsem studentka víceletého gymnázia, matematika a německý jazyk patří k mým oblíbemým předmětům. Několikrát jsem se úspěšně zúčastnila soutěží a olympiád, v případě zájmu se ozvi, budu se těšit.
cena: dohodou
AJ

Výuka angličtiny s důrazem na konverzaci - on-line

Výuka angličtiny příjemnou formou, s důrazem na praktické využití AJ v životě a s individuálním přístupem. Jsem zkušená (praxe 8 let) lektorka z Olomouce, držitelka certifikátu FCE a také jsem pobývala 1,5 roku ve Velké Británii. Mám svůj specifický a efektivní styl výuky. Mám dobré výsledky - viz. zpětná vazba od studentů na mých stránkách na fcb. Poskytuji i materiály. Výuka je možná on-line přes Skype (či přes telefon - konverzace). Cena 200 Kč /45 min.
cena: 200 Kč/hod
BI

Doučování chemie, biologie, matematika

Ahoj! Jsem Helča a studuju učitelství chemie-biologie na přírodovědecké fakultě. Doučuji chemii (zš,sš), biologii(zš,sš) a matematiku(zš, některé témata sš). Pokud máš zájem o doučování neváhej mi napsat :)
cena: dohodou

Nabízím doučování

Dobrý den. Nabízím doučování předmětů chemie a matematika pro ZŠ, chemie a biologie pro SŠ. Případně nabízím pomoc s přípravou na přijímací zkoušky z biologie a chemie. Jsem studentkou VŠ chemicko-technologické. Na čase i ceně se určitě domluvíme :-)
cena: dohodou

Napiš jakou látku potřebuješ doučit, já se postarám o zbytek. Levně, efektivně, vše z pohodlí domova

Napiš jakou látku potřebuješ doučit, já se postarám o zbytek Levně, efektivně, vše z pohodlí domova!! JEDNA HODINA 60 MINUT/ 110KČ 1-3X TÝDNĚ Zdravím, jsem studentka průmyslové školy chemické akademiky Heyrovského, obor přírodovědné lyceum. Ráda doučím předměty, ve kterých si myslím, že jsem dobrá. Po domluvě se spojíme přes whatsapp, messenger, viber nebo cokoliv jiného. Minimálně 24 hodin před doučováním mi napíšeš, co konkrétně potřebuješ doučit a já nachystám materiály. PŘEDMĚTY, KTERÉ DOUČUJI: -angličtina ZŠ/ začátečníci/ mírně pokročilí (úroveň A1,A2) gramatika, příprava na testy, slovíčka, domácí úkoly, konverzace - český jazyk (mluvnice i literatura), příprava na přijímací zkoušky na SŠ, úkoly, vysvětlení učiva - biologie, přírodopis, přírodověda (úroveň základní školy), příprava na testy, vysvětlení učiva, procvičování, úkoly - zeměpis/ geografie (úroveň ZŠ), příprava na testy, vysvětlení učiva, procvičování, úkoly - chemie (úroveň ZŠ), příprava na testy, vysvětlení učiva, procvičování, úkoly JEDNA HODINA 60 MINUT/ 110KČ 1-3X TÝDNĚ Těším se na tebe :)
cena: 110 Kč/hod

Potřebujete finanční pomoc?

Jednoduchá a cenově dostupná nabídka půjčky. Ahoj, Potřebujete pohodlnou půjčku pro vaši spokojenost? Nabízíme půjčku ve výši 3% úrokové sazby pro místní i mezinárodní dlužníky. poskytujeme dlouhodobou půjčku od 20 tisíc do 30 milionů na dobu 1 až 30 let. Pro více informací nás kontaktujte níže: E-MAIL: marcela.krejsa01@gmail.com
cena: 2000000 Kč/hod
AJ
22.02.2018 11:32 | - | Angličtina | Nový Jičín

Nabízím výuku a doučování Italského a Anglického jazyka

Jsem rodilým mluvčím Italského jazyka a nabízím doučování či výuku . Dále nabízím také doučování Anglického jazyka především pro děti předškolního a školního věku. Mám zkušenosti z česko-anglické Mateřské školy.
cena: 300 Kč/hod
AJ

Doučování matematiky, českého jazyka a dalších předmětů, příprava na přijímací a maturitní zkoušku

2+2 Škola matematiky v Novém Jičíně nabízí doučování matematiky, fyziky, chemie, českého jazyka, angličtiny a dalších předmětů dle zájmu studentů. Přípravujeme také na přijímací a maturitní zkoušku.
cena: 150 Kč/hod
RJ

Naučím, doučím RJ Ruštinu

Rodilá mluvčí, vysokoškolský pedagog obor Současný ruský jazyk, nabízí doučování ruského jazyka, příprava na maturitní či státní jazykovou zkoušku. Výuka ruského jazyka pro začátečníky i pokročilé. Výuka v okresech NJ,FM, VS, OV, OP může probíhat osobně (5 Kč/1 km) , jinde SKYPE celá CZ. Po ukončení Kalininovy Vysoké školy Pedagogické Filologické fakulty katedry ruského jazyka, kterou jsem absolvovala s vyznamenáním jsem byla pozvána vedením katedry k pedagogické činnosti na katedře a současně k studiu vědecké aspirantury. V průběhu své pedagogické a vědecko-výzkumné praxe jsem se zabývala následující problematikou: - Morfologie současné ruštiny ( Přednášky a cvičení 3.- 4. ročník FF VŠ) - Slovotvorba historického a současného ruského jazyka - Metodika výuky ruského jazyka pro cizince - Historická gramatika ruského jazyka (cvičení 2 ročník FF VŠ ) - Současný ruský jazyk pro studenty Fakulty cizích jazyků (Přednášky a cvičení 2.–3. ročník Fakulty cizích jazyků) - Dizertační práce na téma Morfologické aspekty sloves, v návaznosti na dokonavost a nedokonavost (vědecké publikace k dané dizertační práci). - Člen komise přijímacích zkoušek ruský jazyk FF VŠ denního i dálkového studia - Překladatelská a tlumočnická činnost, práce s obchodní ruštinou v letech 2004 – dosud.
cena: 200 Kč/hod
MA
10.09.2012 12:04 | - | Matematika | Nový Jičín - Olomouc

Doučování matematiky

Jsem studentka matematiky (22) a nabízím individuální doučování pro žáky základních a středních škol (případně pro studenty nižších ročníků nematematických vysokých škol) - příprava k maturitě, ke zkoušce, k přijímacím zkouškám, k reparátu nebo jen vylepšení známek. Nabízím mladistvý a trpělivý přístup. Cena 100Kč/hodina pro jednorázové doučování, 90Kč/hodina pro pravidelné.
cena: 90 Kč/hod
Zobrazena stránka 1 / 1 | « nejnovější ‹ novější | starší › nejstarší »