Doucujeme.eu - Inzerce doučování, nabídka - poptávka

CJ

Hledáme lektory češtiny pro cizince

Jsme Institut cizích jazyků a jazyková škola s právem státní zkoušky. Momentálně K zajištění realizace veřejné zakázky velkého rozsahu hledáme pro dlouhodobou spolupráci lektory češtiny pro cizince. Požadujeme: VŠ vzdělání zaměřené na výuku českého jazyka (min. Bc.). Případně SŠ s min. jednoletou prokazatelnou praxí výuky češtiny jako cizího jazyka, spolehlivost, příjemné vystupování, flexibilita. Vhodné pro absolventy VŠ, studenty postgraduálního studia, maminky na mateřské dovolené a zkušené vyučující v důchodovém věku. Nabídka platí pro Jihočeský, Karlovarský, Liberecký, Olomoucký, Moravskoslezský, Pardubický, Plzeňský, Zlínský a Kraj Vysočina. Jestli Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás emailem: chciucitcesky@gmail.com Nebo volejte: +420 608 191 194, Mgr. Anastázie Borkunová +420 774 488 285, Bc. Kateřina Ovčinnikova
cena: dohodou
EK

Kvalitní doučování účetnictví, ekonomiky, informatiky

Nabízím doučování z účetnictví (mám mnoho příkladů pro procvičování, souhrnné příklady pro maturitní zkoušku), ekonomiky a informatiky (Excel, Word, PowerPoint)
cena: 100 Kč/hod
CJ
12.10.2012 18:45 | - - | Český jazyk | Třebíč - Znojmo

Nabízím doučování českého jazyka pro žáky základních, středních i vysokých škol.

Jsem absolventkou Univerzity Palackého v Olomouci v oborech Učitelství českého jazyka a Výchovy ke zdraví. Doučím vše, co se žáci nestihly naučit ve škole. Mám množství výukových materiálů.
cena: 100 Kč/hod
Zobrazena stránka 1 / 1 | « nejnovější ‹ novější | starší › nejstarší »