Doucujeme.eu - Inzerce doučování, nabídka - poptávka

AJ

AJ/FJ efektivně a flexibilně v každém věku a úrovni pokročilosti

NABÍZÍM doučování či rozšíření výuky/procvičení francouzského a/nebo anglického jazyka pro děti i dospělé všech úrovní pokročilosti. V obou jazycích se ráda zaměřím na Vámi vybrané gramatické problémy, konverzaci, výslovnost, četbu, poslechové dovednosti, případně opakování/dovysvětlení probíraného školního učiva, aj. Sama jsem francouzštinu začala studovat na SŠ jako druhý jazyk a následně pokračovala bakalářským a magisterským studiem na Pedagogické fakultě MU v Brně. Během studia jsem také 2x vyjela na Erasmus, strávila jsem tedy celkem 2 roky na VŠ přímo ve Francii (Grenoble a Montpellier). Angličtinu na VŠ vystudovanou nemám, ale ovládám ji téměř lépe než češtinu (úroveň C1). Další zkušenosti v obou jazycích jsem získala během 5 letních aupair pobytů u anglicky či francouzsky mluvících rodin ve 4 zemích - Francie, Švýcarsko, 2x VB a Itálie. Aktuálně jsem se vrátila zpět do ČR z Kataru, kde jsem poslední 2 roky působila jako letuška a létala po celém světě. Každodenní komunikace s pasažéry a kolegy, ale hlavně náročný dvouměsíční povinný training, to vše v AJ. Certifikát o úrovni tedy sice nemám, ale tu zmiňovanou C1 opravdu ano :) Touto formou bych tedy ráda předala své vědomosti a zkušenosti tak, abyste byli schopni jazyk použít jak ve škole/práci, tak i v každodenní praxi. Vzhledem k situaci stále preferuji výuku online - standardně vedu 45 či 60min lekce, po domluvě je ale možná i jiná délka, přizpůsobená Vašim potřebám. Pro další info či domluvu mě prosím kontaktujte :)
cena: 280 Kč/hod
AJ
26.05.2021 14:31 | - | Angličtina | Břeclav - Hodonín

Výuka AJ/ doučování AJ

Nabízím výuku AJ / doučování AJ pro dospělé i děti v průběhu školního roku i o prázdninách. Jsem učitelka / lektorka AJ s mnohaletou praxí. Pro další info mě, prosím, kontaktujte.
cena: 250 Kč/hod

Doučování nejen během školního roku

Nabízím doučování pro děti základních škol (popřípadě i SŠ), které potřebují dohnat nějakou látku či předmět nejen během školního roku, ale třeba i o prázdninách, aby si v následujícím roce vedli lépe. Mám dokončené osmileté studium na gymnáziu, nyní budu nastupovat na VŠ. Budu se snažit žákům učivo přehledně vysvětlit, aby si jej snáze zapamatovali. Neváhejte mě kontaktovat, na podrobnostech se spolu jistě domluvíme. Monika
cena: dohodou
BI

Doučování v Brně (Brno - město) a Břeclavi za skvělé ceny !!!

Nabízím doučování biologie (přírodopisu), chemie, fyziky, matematiky, zeměpisu či českého jazyka! V Brně je možné doučování v pondělí - středa - vše dle domluvy. V Břeclavi v patek, sobotu a v neděli - též vše dle domluvy. Cena cca 180 Kč za hodinu.
cena: dohodou
MA
30.05.2018 16:18 | - - | Matematika | Břeclav

Matematika - doučování

Nabízím doučování matematiky od učiva základních po vysoké školy, pomůžu Vám s přípravou na zkoušky, maturity apod. S doučováním mám bohaté zkušenosti, tedy se nebojte napsat. Preferuji doučování u mě doma ve Valticích, ale je možné se domluvit i jinak.
cena: 200 Kč/hod
MA
07.12.2017 23:36 | - - | Matematika | Blansko - Brno-město - Brno-venkov - Břeclav - Hodonín

Profesionální Doučování Matematiky

Nabízím doučování matematiky pro všechny, kteří upřednostňují kvalitu, profesionalitu a výsledky před cenou.
cena: dohodou
MA
23.12.2016 13:14 | - - | Matematika | Břeclav

Matematika - nabídka doučování

Nabízím pomoc s matematikou v rozsahu ZŠ, SŠ a VŠ. S doučováním mám již bohaté zkušenosti. Bydlím ve Valticích, ale jsem ochoten přijet i do Břeclavi, případně se můžeme domluvit jinak v okolí. Pokud máte zájem, nebojte se ozvat.
cena: 160 Kč/hod

Nabízím doučování

Nabízím spolehlivé doučování anglického, českého a německého jazyka a matematiky pro ZŠ a SŠ. Případní zájemci mě mohou kontaktovat na emailu marketa.flajzikova@seznam.cz. Možnost doučit studenty základní, střední nebo popř. vysoké školy. Cena dohodou. Jsem studenta VŠ. Doučuji kdekoliv a dojíždění pro mě není problém.
cena: dohodou
EK

Doučování matematiky a účetnictví - Vranovice, Židlochovice, Hustopeče u Brna, Brno a okolí

Mám praxi jako učitelka, ráda doučím předměty jako matematika, účetnictví či ekonomie. Co se týká doučování účetnictví a ekonomie pro lepší pochopení studentovi uvádím konkrétní příklady fungování v praxi, v níž se sama pohybuji. Město Vranovice, Židlochovice a okolí, případně Brno.
cena: 130 Kč/hod
AJ

Zkušená lektorka doučí AJ-všechny pokročilosti, příprava na maturitu, FCE

Doučím anglický jazyk, mám 10 let zkušeností s výukou jak v JŠ, ve firmách i soukromě. Připravím Vás na maturitu, státnici, FCE. Doučujji jak skupinky tak jednotlivce. U sebe či u Vás. Zajistím potřebné materiály (učebnice, cd).
cena: dohodou
Zobrazena stránka 1 / 2 | « nejnovější ‹ novější | starší › nejstarší »