Doucujeme.eu - Inzerce doučování, nabídka - poptávka

AJ

Výuka angličtiny s důrazem na konverzaci - on-line

Výuka angličtiny příjemnou formou, s důrazem na praktické využití AJ v životě a s individuálním přístupem. Jsem zkušená (praxe 8 let) lektorka z Olomouce, držitelka certifikátu FCE a také jsem pobývala 1,5 roku ve Velké Británii. Mám svůj specifický a efektivní styl výuky. Mám dobré výsledky - viz. zpětná vazba od studentů na mých stránkách na fcb. Poskytuji i materiály. Výuka je možná on-line přes Skype (či přes telefon - konverzace). Cena 200 Kč /45 min.
cena: 200 Kč/hod
AJ
03.01.2021 11:47 | - - | Angličtina | Olomouc - Praha-západ - Ústí nad Labem - Vsetín - Zlín

doučování z angličtiny

Nabízím doučování z angličtiny online (skype). Jsem překladatel s 21 přeloženou knihou a VŠ učitel.
cena: dohodou

Španělština, Angličtina - Zlín i kdekoliv jinde přes SKYPE

Po 12 letech pobytu na Mallorce, umím velmi dobře španělsky, dávám lekce Španělštiny i konverzaci. Jsem teď ve Zlíně. Kontaktujte mě na telf. 605802419 nebo na email, blanka.s@email.cz. Lekce jsou možné i přes SKYPE. Dávám i lekce Angličtiny pro začátečníky a mírně pokročilé.
cena: 450 Kč/hod
AJ
16.05.2020 20:35 | - - | Angličtina | Brno-město - Olomouc - Praha - Vsetín - Zlín

Online výuka angličtiny (Skype, WhatsApp, Zoom ...)

Nabízím výuku angličtiny online (Skype, WhatsApp, Zoom, …). Studuji na prestižní univerzitě ve Velké Británii a mám bohaté zkušenosti s výukou anglického jazyka. Jsem držitelem certifikátu CAE (Cambridge Advanced Certificate in English, úroveň C1). Absolvoval jsem nespočet jazykových kurzů v USA, Kanadě a Anglii. Navštěvoval jsem také dva roky intenzivní jazykový kurz v ČR s rodilým mluvčím. Ať už se jedná o naučení gramatiky, rozšíření slovní zásoby, přípravu na maturitu nebo procvičení konverzace v angličtině, výuka bude zcela přizpůsobena vašim požadavkům. Mám zkušenosti s doučováním angličtiny od základní až po pokročilou úroveň všech věkových kategorií. Potřebné materiály Vám budou poskytnuty zdarma. Cena jedné vyučovací hodiny (50 minut) je 250,- Kč. Neváhejte mě kontaktovat s jakýmkoliv dotazem na email online.anglictina@seznam.cz
cena: 250 Kč/hod

ŠPANĚLŠTINA, Angličtina - Zlín i kdekoliv jinde přes SKYPE

Po 12 letech pobytu na Mallorce, umím velmi dobře španělsky, dávám lekce Španělštiny i konverzaci. Jsem teď ve Zlíně. Kontaktujte mě na telf. 605802419 nebo na email, blanka.s@email.cz. Lekce jsou možné i přes SKYPE. Dávám i lekce Angličtiny pro začátečníky a mírně pokročilé.
cena: 300 Kč/hod
NJ

Skypová výuka němčiny

Chceš se zdokonalit v německém jazyce? Nikdy jsi němčinu neměl a nyní jsi odhodlaný začít studovat? Není nic jednoduššího! Uč se němčinu online! Stačí mít přístup k internetu a Skypovat můžeš začít! Proto neváhej a začni s výukou ještě dnes! V případě zájmu volej na tel: 773 249 713 nebo napiš zprávu.
cena: 240 Kč/hod
AJ

Skypová výuka angličtiny

Chceš se naučit angličtinu, ale nemáš čas dojíždět na výuku? Dělá Ti problém gramatika nebo slovíčka? Potřebuješ se v angličtině zdokonalit? Věděl jsi, že studovat můžeš odkudkoliv? Stačí mít jen přístup k internetu a Skypovat můžeš začít! Proto neváhej a začni s výukou ještě dnes! V případě zájmu volej na tel: 773 249 713 nebo napiš zprávu.
cena: 240 Kč/hod
RJ

Naučím, doučím RJ Ruštinu

Rodilá mluvčí, vysokoškolský pedagog obor Současný ruský jazyk, nabízí doučování ruského jazyka, příprava na maturitní či státní jazykovou zkoušku. Výuka ruského jazyka pro začátečníky i pokročilé. Výuka v okresech NJ,FM, VS, OV, OP může probíhat osobně (5 Kč/1 km) , jinde SKYPE celá CZ. Po ukončení Kalininovy Vysoké školy Pedagogické Filologické fakulty katedry ruského jazyka, kterou jsem absolvovala s vyznamenáním jsem byla pozvána vedením katedry k pedagogické činnosti na katedře a současně k studiu vědecké aspirantury. V průběhu své pedagogické a vědecko-výzkumné praxe jsem se zabývala následující problematikou: - Morfologie současné ruštiny ( Přednášky a cvičení 3.- 4. ročník FF VŠ) - Slovotvorba historického a současného ruského jazyka - Metodika výuky ruského jazyka pro cizince - Historická gramatika ruského jazyka (cvičení 2 ročník FF VŠ ) - Současný ruský jazyk pro studenty Fakulty cizích jazyků (Přednášky a cvičení 2.–3. ročník Fakulty cizích jazyků) - Dizertační práce na téma Morfologické aspekty sloves, v návaznosti na dokonavost a nedokonavost (vědecké publikace k dané dizertační práci). - Člen komise přijímacích zkoušek ruský jazyk FF VŠ denního i dálkového studia - Překladatelská a tlumočnická činnost, práce s obchodní ruštinou v letech 2004 – dosud.
cena: 200 Kč/hod
AJ
02.10.2012 12:49 | - - | Angličtina | Kroměříž - Přerov - Vsetín

Kvalitní výuka anglického jazyka

Nabízím soukromou výuku anglického jazyka, ať už jde o gramatiku, lekce reálií či konverzační dovednosti. Vysoká míra přizpůsobení se klientovi a jeho potřebám. Příjemná atmosféra, úroveň dle znalostí a požadavků klienta (dítě, student, dospělý, možno i páry/dvojce).
cena: dohodou
SJ
27.09.2012 07:02 | | Španělština | Vsetín

Doučování španělština

Jsem absolventkou magisterského studia oboru španělská filologie na UP. Nabízím doučování španělského jazyka od začátečníků po pokročilé. V případě zájmu mě kontaktujte na mail: evamikulova@centrum.cz
cena: dohodou
Zobrazena stránka 1 / 2 | « nejnovější ‹ novější | starší › nejstarší »